Oddam żonę w dobre ręce

Najnowsza komedia Teatru Żelaznego

 Człowiek sukcesu i materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego to bohaterowie najnowszej premiery w Teatrze Żelaznym. Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę niczym w amerykańskim kinie oraz autora, który jest jednym ze scenarzystów legendarnej, nagrodzonej Oskarem „Tootsie” z Dustinem Hoffmanem w roli głównej, mamy przepis na komedię roku!

Oto po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich. Komizm sytuacyjny oraz postaci odgrywanych przez znanych z desek teatralnych Piotra Wiśniewskiego i Jacka L. Zawady bawią do rozpuku, a całość to lekka komedia w najlepszym wydaniu z trójkątem miłosnym, intrygą, zdradą, podlane ironicznym sosem wyśmiewanych przyzwyczajeń.

 

Grafika przedstawiająca aktorów odgrywających główne role na tle miasta

Autor:

Murray Schisgal, na podstawie “Sie kochamy”

Reżyseria:

Marta Marzęcka-Wiśniewska

Opracowanie muzyczne:

Marta Skóra

Scenografia:

Piotr Wiśniewski

Występują:

Magdalena Bocianowska
Piotr Wiśniewski
Jacek L. Zawada

Kiedy

Widzimy się 24 października o godzinie 18.00.

Gdzie

Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb"

ul. Krzyżowa 1, Katowice

Bilety

Bezpłatne wejściówki będą gotowe do odbioru od 18 października w sekretariacie filii Dąb przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach. Liczba miejsc ograniczona. 

do góry