Strona główna/Działalność/Projekty kulturalne/MUZYKA OD JUNIORA DO SENIORA - cykl bezpłatnych koncertów (..)

MUZYKA OD JUNIORA DO SENIORA - cykl bezpłatnych koncertów dla mieszkańców

Projekt finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego w Katowicach

Koncert akustyczny Eweliny Flinty

Ewelina Flinta od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz.

Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec - Moir, mającego na celu zwrócenie uwagi na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową.

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień.

Kiedy

• 14 kwietnia godz. 18.00

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

Bilety

• Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MDK „Koszutka” filia „Dąb” w dniu 04.04.2023r. od godz. 8.00 - do wyczerpania dostępnej puli, od godz. 17.00 - do wyczerpania dostępnej puli.
  • Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych.