SEN

Lista Laureatów

Mamy już listę Laureatów! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim autorom nadesłanych prac. To był naprawdę ciężki wybór, bo wszystkie prace były piękne.

Kategoria wiekowa 5-6 lat:

  • I miejsce Matéj MičÍk Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba
  • I miejsce Jakub Kuczerepa Miejskie Przedszkole nr 7, Zgierz
  • II miejsce Jan Rumin Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze
  • III miejsce Mateusz Zdonek Przedszkole Miejskie nr 33, Łódź
  • Wyróżnienie Miriam Čukajová Materska Skola Uhelní, Hlučín
  • Wyróżnienie Maja Gilner Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Radlin

Kategoria wiekowa 7-9 lat:

  • I miejsce Martyna Zielińska Dom Kultury, Mielec
  • II miejsce Daniel Tvrdý Základní umělecká škola, Ostrava-Poruba
  • III miejsce Elen Stachová Základní umělecká škola, Ostrava-Poruba
  • III miejsce Alicja Bogucka Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego, Płock
  • Wyróżnienie Krystian Górny Centrum Kultury, Siennica Różana
  • Wyróżnienie Karolina Nikiel Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice

Kategoria wiekowa 10-12 lat:

  • I miejsce Zuzanna Kodrlová Středisko volnégo času Korunka, Ostrava
  • II miejsce Nadia Drelich Szkoła Podstawowa nr 1, Konstantynów-Łódzki
  • II miejsce Chen Pei-Yun Sunlight Center, New Taipei City, Tajwan
  • III miejsce Elżbieta Bełtowska Zespół Szkół Społecznych, Bielawa
  • Wyróżnienie Aron Ronek Podstawowa nr 23, Lublin 
  • Wyróżnienie Olga Zajdel Młodzieżowy Dom Kultury, Żyrardów
  • Wyróżnienie Zuzanna Gębka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sompolno

Kategoria wiekowa 13-15 lat:

  • I miejsce Natálie Vyslouž ilová Základní umělecká škola, Ostrava-Poruba
  • II miejsce Natalia Kopacz Miejski Ośrodek Kultury, Kłobuck
  • II miejsce Sofie Jarošová Základní umělecká škola, Ostrava-Poruba
  • III miejsce Marta Nowak Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze
  • III miejsce Marta Grabiwoda Pałac Młodzieży, KATOWICE  III miejsce Marta Grabiwoda Pałac Młodzieży, Katowice
  • Wyróżnienie Huang Hsiang-Ching Sunlight Center, New Taipei City, Tajwan
  • Wyróżnienie Magdalena Kalinowska Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych, Łomża
  • Wyróżnienie Kateryna Chubko The Palace of Children’s and Youth’s Creativity, Kijów, Ukraina
  • Wyróżnienie Anna Michniak Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka”, Zakopane

Kategoria wiekowa 16-18 lat:

  • I miejsce Zofia Krupa Pracownia Plastyczna Studio mARTa, Gliwice
  • II miejsce Aleksandra Kagan Dom kultury, Mielec
  • III miejsce Aleksandra Żak Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, Zabrze
  • III miejsce Kateřina Honusová Základní umělecká škola, Ostrava-Poruba
  • Wyróżnienie Iryna Berdnik Gymnázium Cihelní, Frýdek-Místek
  • Wyróżnienie Alicja Operskalska    Zespół Szkół nr 5 im. J. Markowej, Ruda Śląska

Osoby Niepełnosprawne powyżej 18 roku życia

  • I miejsce Natalia Kosińska Warsztaty Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” Bielskiego  Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI, Bielsko-Biała
  • II miejsce Ewelina Burda Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Tarnów
  • II miejsce Ewelina Tora Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6, Szkoła Specjalna  Przysposabiająca do Pracy, Katowice
  • III miejsce Julia Rogalska Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6, Szkoła Specjalna  Przysposabiająca do Pracy, Katowice
  • Wyróżnienie Viktoriia Chorna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i MłodzieżyAlicja Teresa-Babisz Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej, Lublin
  • Wyróżnienie Cai Dong-Han Sunlight Center, New Taipei City, Tajwan
  • Wyróżnienie Anna Baloń Zespół Szkół Specjalnych nr 8, Tychy
  • Wyróżnienie Anna Smolińska Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” Warsztaty Terapii  Zajęciowej, Katowice

Nagroda Dyrektora SVČ KORUNKA

  • Wojciech Kmieć Pracownia Działań Twórczych „MR i NK”, Opole

Nagroda Dyrektora MDK KOSZUTKA

  • Martina Sinkoviczová Lékařskĕ a Přírodovĕdné Gymnázium, Ostrava

Nagrodzone prace

Zapraszamy do oglądania nagrodzonych prac:

Polsko-Czeski Konkurs Plastyczny Sen

Sen - kolorowy lub czarno-biały, piękny lub brzydki, miły lub straszny, taki, który pamiętamy długo i taki, o którym zapominamy po przebudzeniu. We śnie możemy latać, przechodzić przez ściany, podróżować na Księżyc, chodzić po wodzie, być poszukiwaczem skarbów, kowbojem lub księżniczką - możemy być kim chcemy!! Sen może być konkretnym wydarzeniem lub całkowitą abstrakcją. Może być wspomnieniem lub wizją przyszłości, nawet tej najbardziej odległej.

Podziel się z nami swoimi snami.

Narysuj, wyklej, stwórz dla nas swoje senne wyobrażenie.

Plakat konkursu, księżyć na niebieskim nocnym niebie.

Organizator

  • Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach
  • Středisko volného času Korunka Ostrava

Dla kogo

  • dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat oraz osób z niepełnosprawnościami powyżej 18 roku życia

Kategorie

  • 5-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-12 lat
  • 13-15 lat
  • 16-18 lat
  • osoby z niepełnosprawnościami powyżej 18 roku życia oraz praca grupowa przedszkolna

Format

  • dowolny

Technika

  • dowolna

Termin

  • 2 kwietnia 2024r.

O czym należy pamiętać

  • o wypełnionej i dołączonej do pracy metryczce (do pobrania poniżej)

Gdzie dostarczyć prace

  • Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice

Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród

  • 19 KWIETNIA 2024 r. W KATOWICACH
  • MDK „Koszutka”, ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice

Więcej informacji

Informacje o konkursie można uzyskać pod numerami: 32 258 92 00, 32 258 99 77, e-mail: b.mazgaj@mdkkoszutka.pl

Kategoria: Powiązane pliki [4]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Konkursy
doc 2024-02-06 SEN - regulamin.doc
ilość pobrań: 1484
SEN - regulamin.doc 41KB -
pdf 2024-02-06 SEN ulotka.pdf
ilość pobrań: 702
SEN ulotka.pdf 1.07MB zobacz
doc 2024-04-11 Lista Laureatów konkursu Sen.doc
ilość pobrań: 76
Lista Laureatów konkursu Sen.doc 49KB -
doc 2024-02-06 SEN - metryczka do pracy.doc
ilość pobrań: 1895
SEN - metryczka do pracy.doc 58.5KB -
do góry