Strona główna/Działalność/Konkursy i Festiwale/PRZEGLĄD PIOSENKI POETYCKIEJ I TURYSTYCZNEJ "plotąc (..)

PRZEGLĄD PIOSENKI POETYCKIEJ I TURYSTYCZNEJ "plotąc pieśni w warkocze... dębowe" jest objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice.

UWAGA! ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA!
Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych zmienia się ramowy program Przeglądu:
- przesłuchania rozpoczną się około godziny 13.30
- ogłoszenie Laureatów Przeglądu około godziny 17.00
- plenerowy koncert i wspólne muzykowanie prowadzone przez Wojtka Szymańskiego i Bartosza „Peltona” Zalewskiego z Domu o Zielonych Progach około godziny 18.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „plotąc pieśni w warkocze… dębowe” 22 września 2023, w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” w Katowicach (ul. Krzyżowa 1, 40-111).

To wydarzenie, jako inicjatywa lokalna współfinansowane ze środków budżetu Miasta Katowice ma na celu m.in.: publiczną prezentację talentów wokalnych i muzycznych, popularyzację poezji i dbanie o słowo pisane i mówione oraz stworzenie przyjaznego, międzypokoleniowego środowiska prezentacji swoich umiejętności bez pierwiastka rywalizacji.

Uczestnik Przeglądu może zgłosić tylko jedną piosenkę poetycką lub turystyczną (może to być utwór własnego autorstwa, cover lub utwór poetycki zaaranżowany przez uczestnika).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przegląd Piosenki Poetyckiej i Turystycznej odbędzie się w piątek 22 września 2023 w sali

audiowizualnej Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” (ul. Krzyżowa 1, Katowice)

- od godz. 13.30 przesłuchania

- ok. godz. 17.00 ogłoszenie laureatów Przeglądu

- ok. godz. 18.00 plenerowy koncert i wspólne muzykowanie prowadzone przez Wojtka Szymańskiego i Bartosza „Peltona” Zalewskiego z Domu o Zielonych Progach otwarte dla wszystkich chętnych (na zielonym dachu filii „Dąb”).

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie Przeglądu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a plenerowy koncert dostępny dla wszystkich chętnych.

Miejski Dom Kultury „Koszutka” filia „Dąb” tel. 608 549 089

Koordynator Przeglądu Katarzyna Pawlak

Do zobaczenia jesienią!

Przegląd jest realizowany w ramach Inicjatywy Lokalnej współfinansowanej z budżetu miasta Katowice.

Dla kogo

• Przegląd jest adresowany do dorosłych oraz młodzieży i dzieci w wieku szkolnym, solistów oraz zespołów z województwa śląskiego. Do konkursu mogą się zgłaszać uczestnicy indywidualni oraz reprezentujący instytucje/szkoły/ośrodki kultury.

Kategorie - formy sceniczne

• Soliści
  • Zespoły wokalne, wokalno - instrumentalne

Termin zgłoszeń

Kartę zgłoszenia i zgodę wizerunkową należy dostarczyć do 18 września 2023 roku do Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” ul. Krzyżowa 1, 40-111 Katowice:

- osobiście

- drogą mailową na adres

-  pocztą tradycyjną (decyduje data wpłynięcia karty, nie stempla pocztowego)

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [7]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2023-09-27 Protokół przyznania nagród.pdf