Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Znaleziono wiadomości: 909.

SALON ARTYSTYCZNY "SPOTKANIA Z MUZYKĄ"

Zapraszamy na na spotkanie o fenomenie muzyki Wojciecha Kilara.

Z HISTORIĄ NA WESOŁO

MDK "Koszutka", doktoranci Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego i Jagiellońskiego pod patronatem naukowym prof. UŚ dr. hab. Dariusza Nawrota i dr. hab. Zbigniewa Hojki UŚ oraz Komitet Projektu Społecznego Rady Dzielnicy Koszutka zapraszają na spotkanie w dniu 17 marca (poniedziałek) 2014r. o godz. 17.00.

KONCERT NIEDZIELNY

"Buenos Aires, Patagonia i Ziemia Ognista - wyprawa na krańce świata"

KLUB PODRÓŻNIKA

"Buenos Aires, Patagonia i Ziemia Ognista - wyprawa na krańce świata" Zapraszamy na spotkanie z Marcinem Franke, podróżnikiem i geografem, który odwiedził ponad 60 państw na 6 kontynentach.

"RADOŚĆ" NA KOSZUTCE

Występ młodzieżowego zespołu tańca "Radość" z Doniecka (Ukraina). Zespół działa przy Stowarzyszeniu Polaków Doniecka - organizacji polonijnej kierowanej przez Pana Anatola Terleckiego. Bogaty program zespołu obejmuje polskie i ukraińskie tańce narodowe oraz współczesne.

SALON ARTYSTYCZNY

Zapraszamy na spotkanie z poetą Tadeuszem Kijonką i jego najnowszą książką. Prowadzenie red. Maciej Szczawiński

Z HISTORIĄ NA WESOŁO

MDK "Koszutka", doktoranci Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego i Jagiellońskiego pod patronatem naukowym prof. UŚ dr. hab. Dariusza Nawrota i dr. hab. Zbigniewa Hojki UŚ oraz Komitet Projektu Społecznego Rady Dzielnicy Koszutka zapraszają na spotkanie w dniu 24 lutego (poniedziałek) 2014r. o godz. 17.00 inaugurujące cykl spotkań pt. "Z historią na wesoło".

SALON ARTYSTYCZNY

Jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych artystów średniego pokolenia. Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Pochodzi z Krakowa, ma siostrę Dorotę - także aktorkę. Zadebiutował rolą "Zbójnika Łamagi" w spektaklu Ernesta Brylla pt. "Na szkle malowane" w Teatrze Powszechnym.

WALENTYNKOWY SALON ARTYSTYCZNY

Wkraczamy w Nowy Rok w Salonie Artystycznym

KONCERT

zapraszamy na koncert z cyklu "Muzyka - moja miłość". Wystąpią: Ewa Tracz - sopran, Stanisław Duda - baryton, Bogusława Ciepierska - fortepian, Agata Szczyrba - słowo. W programie znane i lubiane arie oraz duety z oper, operetek i musicali. Wstęp wolny.