Strona główna/Aktualności/SALON ARTYSTYCZNY

SALON ARTYSTYCZNY

18 Lutego 2014

Jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych artystów średniego pokolenia. Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Pochodzi z Krakowa, ma siostrę Dorotę - także aktorkę. Zadebiutował rolą "Zbójnika Łamagi" w spektaklu Ernesta Brylla pt. "Na szkle malowane" w Teatrze Powszechnym. Grał w: Teatrze na Woli, Sceny Prezentacje, Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. W filmie zadebiutował w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga. Brał udział w: serialu telewizyjnym "Fitness Club", filmie sensacyjnym "Młode wilki", "Szamanie", "Ciemnej stronie Wenus", "Kilerze", "Siedlisku", "Tygrysach Europy". Szeroka publiczność oklaskiwała Go w kinowej i telewizyjnej ekranizacji powieści H. Sienkiewicza "Quo Vadis" z 2001r. W tym samym roku ukazała się płyta "Mów do mnie jeszcze" nagrana z Justyną Steczkowską. Był chirurgiem plastycznym w serialu "Na dobre i na złe". Wystąpił w kilku produkcjach zachodnich, a od 2008r. pojawia się w filmach za wschodnią granicą, w pierwszoplanowych i widowiskowych filmach akcji u boku znanych gwiazd światowego kina. Z artystą spotkamy się 18 lutego (wtorek) 2014r o godz. 17.00 w Salonie Artystycznym MDK "Koszutka". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Spotkanie prowadzi i dyskusję z publicznością moderuje Rena Rolewicz. Wstęp wolny.

18 lutego (wtorek) o godz. 17.00