terminarz dnia 30.09.2023

Kategoria: Inicjatywa Lokalna
Inicjatywa Lokalna / 2023-09-30

Miś jak ta lala

Inicjatywa Lokalna "Kreatywny Zakątek" współfinansowana jest ze środków budżetu miasta Katowice

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty kreatywne tworzenia pluszowych misiów.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem 608 549 089.

• 30.09 (sobota) 16.00

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

Wstęp

• Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem 608 549 089.

#KATOkultura

Przy filiżance: o rytuałach i kulturze picia herbaty - warsztaty z poczęstunkiem

Miejsce: Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1, Katowice
Kategoria: Z Dedykacją dla Seniorów
Z Dedykacją dla Seniorów / 2023-09-30

Weekend seniora z kulturą

Zapraszamy seniorów na wyjatkowe spotkanie połączone z warsztatami tworzenia własnej herbaty, którą później będzie można wypróbować przy ciastku oraz miłej rozmowie.

• 30.09 (sobota) 17.00

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

Wstęp

• Wstęp wolny. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem 608 549 089.

#KATOkultura

Monodram

Miejsce: MDK "Koszutka"
Kategoria: Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski / 2023-09-30

Kolega Mela Gibsona - monodram w wykonaniu Mirosława Neinerta.

Tekściarz, satyryk i konferansjer Tomasz Jachimek napisał Kolegę Mela Gibsona na pohybel artystom - aktorom, których śmiesznostki bezprzykładnie i z rozbrajającą niefrasobliwością zdradza szerokiej widowni. Feliks Rzepka, ukazany w niecodziennej dla artysty sytuacji (przesłuchanie na komisariacie) jest egzemplifikacją "wybitnego" aktora, który ze szczytów sławy i popularności za sprawą jednej decyzji dyrektora teatru stacza się na samo dno scenicznego niebytu.

• 30 września godz. 17.30

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47

Wstęp

• Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie MDK.

Projekt „Kulturalna Koszutka” finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego w Katowicach.

#KATOKULTURA