terminarz dnia 11.03.2022

Data: 2022-03-02 - 2022-03-31
Otwarta Galeria ZA SZYBĄ / 2022-03-02

KATOWICE - BARWY DZIELNIC

Od 02.03 zapraszamy na wystawę grupy malarskiej POCOIDLAKOGO z Miejskiego Domu Kultury "Południe" w Katowicach.

WSTĘP BEZPŁATNY

Babski Comber w rytmach irlandzkich

Miejsce: Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1, Katowice
Kategoria: Filia "Dąb"
Data: 2022-03-11
Filia

Irlandzka zabawa z zespołem Gasta Mire

Z okazji dwóch marcowych świąt: Dnia Kobiet oraz Dnia Św. Patryka - patrona Irlandii zapraszamy wszystkie Panie na zabawę w rytm irlandzkiej muzyki w wykonaniu zespołu Gasta Mire - zbioru muzyków, którzy w 2012 roku z okazji Dnia św. Patryka zdecydowali się stworzyć niebanalną ucztę muzyczną. Od tego czasu wspólne granie sprawia im niesamowitą przyjemność, co można usłyszeć na większych i mniejszych scenach, a także w górskich chatkach. Oboje zafascynowani Irlandią, inspirowani górami i morzem, z sercami przepełnionymi muzyką grają - bo tak czują.

W cenie catering - ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek.

Wstęp

• Bilet wstępu: 80zł / 50zł zniżka dla Seniorów pow. 60 r.ż. z Katowicką Kartą Mieszkańca.
  • Liczba miejsc na ograniczona. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem 608 549 089.

#KATOkultura