terminarz dnia 06.11.2021

Data: 2021-11-06
Otwarta Galeria ZA SZYBĄ / 2021-11-06

Wystawa sztuki

Państwo Paulina, Dawid i Adam Bocheńscy oraz Lena i Krzysztof Kopeć serdecznie zapraszają na wystawę prac ich autorstwa.

Artystyczne rodziny

Wernisaż i wystawa malarstwa Dawida Bocheńskiego wraz z synem Adamem. Dawid Bocheński absolwent Akademii im J. Długosza w Częstochowie. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym, rysunkiem,  grafiką komputerową oraz scenografią. Jego malarstwo mieści się w nurcie realizmu,  naturalizmu, hiperrealizmu, abstrakcjonizmu  oraz  surrealizmu. Jego 11-letni syn Adam to utalentowany młody artysta specjalizujący się w portretach, laureat nagród w ogólnopolskich konkursach plastycznych.
Paulina Bocheńska ukończyła Akademię im. Jana Długosza, specjalizacja Malarstwo w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym, rysunkiem, grafiką komputerową oraz scenografią. W ZPAP od 2013 roku,

Krzysztof Kopeć  studia ukończyl w Instytucie Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie. W 1999 roku uzyskał dyplom ze specjalizacji Malarstwo w pracowni prof. Wincentego Maszkowskiego. W 2002 roku ukończył także Podyplomowe Studium Rysunku i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (specjalizacja Malarstwo w pracowni prof. Leszka Mickosia).

Kiedy

• Wernisaz odbędzie się 6.11. o godzinie 8.
    Wystawa dostępna od 6.11 do 26.11.

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia Dąb ul. Krzyżowa 1

Bilety

• Wstęp wolny. Liczba miejsc na wernisażu ograniczona.

Obraz przedstawiający czarny klasyczny samochód z zapalonymi światłami w pochmurny, deszczowy dzień.

#KATOkultura