terminarz dnia 21.10.2021

Data: 2021-10-01 - 2021-10-31
Otwarta Galeria ZA SZYBĄ / 2021-10-01

Wystawa malarstwa

Pani Agnieszka Jasińska zaprasza do refleksji nad na pozór codziennymi sytuacjami, które po analizie okazują się niezwykłe.

Wystawa będzie dostępna od 1 do 31 października 2021r.

Agnieszka Jasińska

Magister sztuki, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Artystka sztuk wizualnych w szczególności malarka, scenograf i kostiumograf, ikonopis, grafik, a także prowadząca kursy i warsztaty twórcze.

Odbiorca poprzez kontakt z jej sztuką ma szansę zetknięcia się ze Światłem*, gdzie spotyka się pierwiastek ludzki z boskim.

*Światłem, które pisane wielką literą, rozświetla życie nadając mu sens i cel.

Pejzaż miasta wykonany w ciepłych, łagodnych kolorach

Festiwal Gitary Elektrycznej

Miejsce: Koszutka
Kategoria: MDK "Koszutka"
Data: 2021-10-21 - 2021-10-22
MDK

Kolejna edycja festiwalu gitarowego. Ponownie na naszej scenie zagoszczą wybitni artyści znany ze scen w całej Polsce.

Koncert na naszej scenie 22 października o godz. 19.00

Wstęp bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja miejsc telefonicznie +48322589200 lub mailowo domkultury@mdkkoszutka.pl

WARSZTATY: Naturalne i ekologiczne środki czystości

Miejsce: Koszutka