terminarz dnia 14.10.2021

Data: 2021-10-14
MDK

Poznaj kuchnię zero waste

Podczas spotkania będziesz miał okazję spróbować różnych potraw wegańskich i poznać przepisy na to, jak je samodzielnie przygotować.
Dzielimy się tym, co dobre. Zachęcamy do tego, aby na spotkanie zabrać przygotowaną przez siebie wegańską potrawę, której będą mogli spróbować inni.

Podczas wydarzenia będzie okazja do wysłuchania ciekawych wykładów, o których wkrótce udzielimy więcej informacji!
UWAGA: wszyscy proszenie o przyniesienie swoich sztućców, naczyń, talerzy, kubków, unikamy plastiku, #zerowaste #lesswaste
Potrawa WEGAŃSKA to potrawa 100% roślinna, bez jakichkolwiek składników odzwierzęcych: mięsa i jego przetworów, mleka i jego pochodnych, jajek, żelatyny, koszenili, miodu itp.
Robimy to razem
- Inicjatywa EKOszutka
- Stowarzyszenie Wolnej Herbaty
- Paśnik Śląski
- Warzy warzywa, czyli co w kuchni strzyga
- Miejski Dom Kultury Koszutka
- Centrum Aktywności Młodzieżowej Kopernika 14
- Urząd Miasta Katowice
Projekt jest finansowany z konkursu Stowarzyszenia MOST oraz UM Katowice w ramach projektu partnerskiego dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020 Działanie 9.1. Aktywna integracja pn. „Centrum Aktywności Młodzieżowej".

#KATOkultura