Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Znaleziono wiadomości: 430.

Karnawałowe ostatki

Zapraszamy na cudowną ostatkową zabawę taneczną - już 11 lutego! W programie: muzyka na żywo, poczęstunek Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod nr. 608 549 089. Zapisy prowadzone będą do dnia 20.01. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby uczestników w wyznaczonym terminie.

Koncert Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Ukrainy "Słobożański" z Charkowa

W sobotę 10 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnym koncercie Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Ukrainy "Słobożański" z Charkowa, który odbędzie się w rmamach współorganizacji z Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek. Dyrygował będzie Jerzy Dybała.

Wystawa "W poszukiwaniu urodzaju. Malarskie zmagania Łukasza Szostkiewicza"

Wystawa malarstwa Łukasza Szostkiewicza

Finał projektu Romantyczność 22

Wspólne, inscenizowane czytanie utworów Adama Mickiewicza z okazji dwusetlecia wydania pierwszego tomu Poezji z udziałem m.in.: dramaturżki Zuzanny Bojdy, aktorów Teatru TRIP oraz zaproszonych osób ze świata kultury. Spotkanie przeznaczone dla dzieci i dorosłych.

VI Przegląd Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych - PASZON 2022

VI P.A.Sz.O.N

Zosia Samosia

Tworzymy sami potrzebne rzeczy.

Łączymy się

W weekend majowy nastąpi połączenie naszych stron Facebook. Już teraz zapraszamy do polubienia naszej wspólnej strony @mdkkoszutka

Akcja "Zima w mieście 2021" w Dębie

Baśniowa wyprawa za szybą