Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Znaleziono wiadomości: 446.

Koncert poświęcony Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

Utwory Ewy Demarczyk zaprezentuje TERCET PASJONATA i Goście.

"Taki pejzaż" - wernisaż zdjęć Janusza Wojcieszaka

Zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć Janusza Wojcieszaka, który odbędzie się 8.04 (w piątek) o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Mroczne tajemnice zamków Dolnego Śląska

16 marca zapraszamy na wirtualną podróż, która rozpali wyobraźnię.

Dzień Kobiet - Recital Danuty Rajchel

Na DZIEŃ KOBIET zapraszamy na recital Danuty Rajchel, która zaśpiewa utwory legendarnej pieśniarki francuskiej Edith Piaf.

KONCERTY ZA SZYBĄ

Nowy cykl koncertów kameralnych w kawiarni „Za szybą”.

Obchodzimy Dzień św. Patryka

Taniec, muzyka i zabawa – w muzyczną i warsztatową podróż po zielonej wyspie zapraszają wolontariusze z Akademii Wolontariatu CREATOR.

Modelarstwo kartonowe od marca na „Dębie”

Wszystkich miłośników sklejania kartonowych modeli statków, budowli etc. zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które rozpoczynamy w marcu. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

WARSZTATY KROJU I SZYCIA

Zapraszamy od 5 marca wszystkie chętne Panie, ale i nie tylko, na hobbystyczne warsztaty kroju i szycia podczas których uczestnicy będą poznawać podstawy kroju prostych rzeczy np. spódnic, spodni, sukienek, bluzeczek.

ALIENACJA - wernisaż wystawy Izabeli Josch

Zapraszamy na wernisaż prac Izabeli Josch, który odbędzie się 4 marca o 18.00 w Galerii "Za Szybą". Wstęp wolny!

Zajęcia teatralne dla dzieci 9-12 lat

Ogłaszamy nabór na zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 9-12 lat.