Strona główna/Aktualności/Zima w mieście 2020

Zima w mieście 2020

24 Stycznia 2020

ŚWIATŁA! KAMERA! AKCJA! Zima w Mieście

- w tym roku warsztaty, zajęcia i wyjścia w tematyce filmowej. W programie m.in. warsztaty wraz z pokazami filmów w Kinie Kosmos, warsztaty teatralne i spotkanie z dyplomowaną aktorką, gra terenowa, działania twórcze w Bibliotece, warsztaty twórcze i integracja.

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat na zajęcia w ramach Akcji Zima w Mieście w okresie ferii.

Zajęcia odbędą się w poniedziałki, środy i piątki, od 13 do 24  stycznia w godzinach od 10.00 do 14.00.

Udział w zajęciach w MDK jest nieodpłatny - w piątki wyjścia do Kina Kosmos (17 zł/os. - w cenie warsztaty tematyczne oraz projekcja filmu)

Poniżej znajdują się pliki do pobrania: szczegółowy plan, karta zgłoszeniowa, regulamin oraz zgoda wizerunkowa - dokumenty należy złożyć w sekretariacie filii "Dąb" ul. Krzyżowa 1. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.