Strona główna/Aktualności/Z dedykacją dla Seniorów

Z dedykacją dla Seniorów

16 Stycznia 2018
 
Po zeszłorocznym sukcesie spektaklu muzycznego "BODO CAFE" na gościnną scenę Miejskiego Domu Kultury "Koszutka" powraca ten sam zespół artystów "w świeżutkim" repertuarze!
 
"Karnawał w Hollywood" czyli Koncert Piosenek Oscarowych (i nie tylko) to błyskotliwy program komediowy wypełniony po brzegi piosenkami uwielbianymi przez miłośników kina i dobrej muzyki.
 
Dzięki magii srebrnego ekranu oraz tajemniczemu projektorowi, zatrzymującemu się podczas najsłynniejszych scen muzycznych, na scenie Miejskiego Domu Kultury Koszutka ożyją znane nam postaci - światowe gwiazdy oraz kreowane przez nie kultowe role.
 
W barwnym, muzycznym kalejdoskopie splotą się starannie dobrane piosenki z najpiękniejszych, budzących wspomnienia filmów z komediową historyjką. A zróżnicowany repertuar, widowiskowe choreografie, piękne kostiumy i przede wszystkim wysokiej klasy wykonanie sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór, wypełniony po brzegi szlachetną i błyskotliwą rozrywką.
 
Bawić Was będą oscarowe piosenki dawne i najnowsze, melancholijne tony „Over the rainbow” i roztańczone dźwięki „Deszczowej piosenki”. Powiemy Wam „Good morning”, a swój czar roztoczy Marilyn Monroe, która zapragnie skorzystać z finansowego potencjału Skrzypka na dachu. Nie zapomnimy też o klasyce polskiej piosenki filmowej by wraz z Państwem zanucić filmowe przeboje Warsa, Szpilmana i Petersburskiego…
 
Wystąpią:
Ewelina Sobczyk - sopran
Łukasz Kostka - baryton
Agnieszka Dancewicz- skrzypce
Dawid Dancewicz - skrzypce
Krzysztof Kołodziej - gitara
Justyna Służalec - fortepian
Karol Grzeszczuk - akordeon
Piotr Kucharz - kontrabas
Koncert poprowadzi Witold Zygmunt Pelka

Koncert oparty jest na spektaklu muzycznym Kino Paradisowww.kinoparadiso.pl

16 stycznia (wtorek) 2018r
o godz. 18.00
MDK „Koszutka”
ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach
Wstęp wolny.

Podobne wiadomości:

do góry