Strona główna/Aktualności/X Polsko-Czeski Festiwal Bajek

X Polsko-Czeski Festiwal Bajek

9 Kwietnia 2017
Miejski Dom Kultury "Koszutka" serdecznie zaprasza na jubileuszowy polsko-czeski Festiwal Bajek, będzie on trwał tydzień- od 3 do 9 kwietnia. Wydarzenie patronatem honorowym objęli: Prezydent Miasta Katowice oraz Zastępca Prezydenta Miasta Ostrawa.

MDK "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47
Projekcja filmu Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej pt„ Bajki Bolka i Lolka” oraz bajek czeskich. (godz. 9.30 i 11.00, wstęp wolny)

MDK "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47
Warsztaty szycia Festiwalowych Misiów - Studio Artystyczne IMAGIO Mysłowice (godz. 9.00, koszt: 8 zł od uczestnika)