Strona główna/Aktualności/Wyniki V Wojewódzkiego Festiwalu Talentów oraz Koncert (..)

Wyniki V Wojewódzkiego Festiwalu Talentów oraz Koncert Laureatów

5 Grudnia 2018

Koncert Laureatów V Wojewódzkiego Festiwalu Talentów

Serdecznie zapraszamy wszystkich występujących na festiwalu, oraz publiczność.
W czasie koncertu zostaną wręczone statuetki, oraz wykonane wybrane ze zwycięskich prezentacji.
Gościnnie wystąpi finalista programu Mam Talent! -  Tomasz Kabis z pokazem iluzjonistycznym.

Koncert odbędzie się 5 grudnia 2018 roku o godzinie 18.00.

 

Wyniki V Wojewódzkiego Festiwalu Talentów:

KATEGORIA TANIEC

a) II grupa wiekowa (szkoły podstawowe, klasy IV-VI)

MIEJSCE I Martyna Sjdok i Zuzanna Żydek (Agencja Taneczna iLike Chybie)

MIEJSCE II Mała Reaktywacja (Stowarzyszenie Formacja Taneczna Reaktywacja z Żor)

MIEJSCE III Marta Baszon i Nadia Słowiaczek (Przszczyńskie Centrum Kultury)

WYRÓŻNIENIE Miłosz Różalski i Emilia Kuś (SP nr 16 w Siemianowicach Śl. SP nr 13 w Będzinie)

WYRÓŻNIENIE Amelia Pitry i Pola Rakowska-Sissuh (Pszczyńskie Centrum Kultury)

WYRÓŻNIENIE Paulina Tomalska (Częstochowa)

 

b) III grupa wiekowa (szkoły podstawowe, klasy VII-VIII oraz gimnazja)

MIEJSCE I Paulina Burzyk (Sportowy Klub Taneczny "Flamenco" w Siemianowicach Śl.)

MIEJSCE II Karolina Mikołajec (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

MIEJSCE III Format (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczerbicach)

WYRÓŻNIENIE Lena Brodzik (Sportowy Klub Taneczny "Flamenco" w Siemianowicach Śl.)

 

KATEGORIA ŚPIEW

a) I grupa wiekowa, klasy I-III

MIEJSCE I Piotr Klima (Katowice)

MIEJSCE II Julia Kurczyńska (Siemianowice Śl.)

MIEJSCE II Amelia Bereżańska (Zabrze)

MIEJSCE III Laura Kamela (Siemianowice Śl.)

 

b) II grupa wiekowa, klasy IV-VI

MIEJSCE I Patrycja Sinicka (SP nr 6 w Sosnowcu)

MIEJSCE I Emilia Franielczyk i Zuzanna Wantuch (Pracownia Wokalna Irminy Barczewskiej-Garus)

MIEJSCE II Aurelia Radecka (Starochorzowski Dom Kultury)

MIEJSCE II LALALA (Miejski Ośrodek Kultury i Sporty w Pyskowicach)

MIEJSCE III Nadia Łukaszczyk (Piekary Śląskie)

WYRÓŻNIENIE Aleksandra Strządała (SP nr  29 Bielsko-Biała)

WYRÓŻNIENIE Julia Rączka (Fundacja Wspierania Talentów Dzieci,Młodzieży i Dorosłych "Włóczykije" w Kozach)

WYRÓŻNIENIE Jagoda Wypych (SP nr 1 w Kołbucku)

 

c) III grupa wiekowa, klasy VII-VIII, gimnazja

MIEJSCE I Paweł Sulewski (SP nr 24 w Rybniku)

MIEJSCE III Karolina Hoeftmann (SP nr 6 w Sosonowcu)

MIEJSCE III Julia Sibielak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzyżowicach)

WYRÓŻNIENIE Wiktor Andrysiak (Szkoła im. św. Rodziny w Katowicach)

 

KATEGORIA TEATR

a) recytacja

MIEJSCE I Miłosz Kubas (SP nr 42 im. Kantorówny w Katowicach)

MIEJSCE II Kamil Winczakiewicz (SP nr 17 im. Kościuszki w Katowicach)

MIEJSCE III Anna Czarnecka (SP nr 17 im. Kościuszki w Katowicach)

 

b) małe formy teatralne

MIEJSCE I Teraz My (SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE Aktorka z Teatru Szkolnego Bambuko za rolę Pomidora (SP nr 48 w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE Aktor z GRUPY I z SP nr 4 za rolę Hamleta (SP nr 4  w Katowicach)

 

 

 

do góry
50 lat minęło jak jeden dzień. Obchodzimy 50 lecie istnienia MDK i już teraz zapraszamy na cykl wydarzeń związanych z nasza rocznicą!