Strona główna/Aktualności/Wigilijne spotkanie w Salonie na Koszutce.

Wigilijne spotkanie w Salonie na Koszutce.

17 Grudnia 2013

Jak co roku z dziecięcą ufnością wchodzimy w nastrój świąt Bożego Narodzenia wierząc, że tym razem będzie inaczej, lepiej. Rodzi się w nas silniejsza wiara, nadzieja, miłość. Częściej uśmiechamy się na co dzień, stajemy się lepsi.
Dla rodziny koszutkowej to czas oczekiwania na wigilijne spotkanie, zwykle bardzo uroczyste. Odbędzie się ono 17 grudnia (wtorek) o godz. 17.00 w sali teatralnej MDK "Koszutka".
W tym roku tradycyjnie zaprosiliśmy księdza Prałata Stanisława Puchałę, na którego mądre słowa czekamy. Będą też z nami członkowie zespołu góralskiego "Zwyrtni" z Beskidzkiej Trójwsi, którzy z nerwem śpiewać będą kolędy i pastorałki.
Prezentem pod choinką będzie aktorka Teatru Śląskiego Anna Kadulska, na którą czekamy niecierpliwie.
Jak zwykle opłatek przybliży nas do siebie i będzie lepiej na świecie.
Spotkanie prowadzi Rena Rolewicz. Wstęp wolny.

17 grudnia (wtorek) o godz. 17.00