Strona główna/Aktualności/Warsztaty fotograficzne - dodatkowy nabór!

Warsztaty fotograficzne - dodatkowy nabór!

29 Lutego 2016

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach fotograficznych. Mamy kilka wolnych miejsc. Zapisy i dodatkowe informacje  pod nr tel. +48608549089 lub e-mailem:

Zapraszamy do odkrywania z nami świata fotografii w oparciu o analogowe aparaty, wystawy w Galerii "Za Szybą" oraz rzadkie książki i katalogi wystawiennicze.
Zajęcia prowadzi Krzysztof Szlapa - członek Związku Polskich Artystów Fotografików.
Ilość miejsc ograniczona.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki w godz. 17.00-19.00
Najbliższe spotkanie: 29.02.2016.

Co robimy na zajęciach? Oto krótka relacja z jednego ze spotkań:

Na zajęciach specjalnych mieliśmy przyjemność gościć Pana Janusza Kleckiego, który przedstawił nam ciekawą technikę fotograficzną - cyjanotypię. Bazując na negatywach wykonanych kamerą wielkoformatową podczas cotygodniowych zajęć stworzyliśmy kilka pozytywowych prac.
Fotoreportaż Alicji Nowackiej