Strona główna/Aktualności/WYNIKI V PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ SZTUKI OSÓB (..)

WYNIKI V PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ SZTUKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH P.A.Sz.O.N.

24 Maja 2019

Wyniki V Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych P.A.Sz.O.N.:

KATEGORIA ZESPOŁY WOKALNE, WOKALNO-INSTRUMENTALNE, INSTRUMENTALE

MIEJSCE I – Acustica Musa (Ośrodek Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych WTZ Knurów)

MIEJSCE II – Project DRUMS (Warsztaty Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „KOŁO” w Bytomiu)

MIEJSCE III - ARTE (Dom Pomocy Społecznej w Łubiu)

WYRÓŻNIENIE – Basia i Ania (WTZ Stowarzyszenie „Tęcza” w Zabrzu)

WYRÓŻNIENIE – SŁONECZNI (Dom Pomocy Społecznej w Mysłowicach)

KATEGORIA SOLIŚCI

MIEJSCE I – Dominika Kolonko (Środowiskowy Dom Samopomocy w Lędzinach „CARITAS” os. bł. Karolina)

MIEJSCE II – Katarzyna Adamczyk-Drożyńska (Studio Efendi Clue w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie)

MIEJSCE III – Dorota Pełka (Dom Pomocy Społecznej w Będzinie)