Strona główna/Aktualności/WYNIKI Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób (..)

WYNIKI Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych (P.A.Sz.O.N.)

14 Czerwca 2016

W dniach 16-17. maja odbyła się II edycja wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych (P.A.Sz.O.N.).
Honorowy patronat nad imprezą objał Prezydent Miasta Katowice.

Przegląd adresowany jest do osób niepełnosprawnych oraz do organizacji i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne (stowarzyszenia, fundacje, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, szkoły specjalne) z województwa śląskiego.

Jury oceniało solistów i grupy w kategoriach: zespoły teatralne, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, instrumentalne, soliści oraz grupy taneczne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział, zaangażowanie i twórcze poszukiwania. Nie mamy wątpliwość, że P.A.Sz.O.N. jest wydarzeniem potrzebnym i wartym kontynuowania.

Wyniki Przeglądu zamieszczamy w pliku do pobrania.

Laureatów zapraszamy do udziału w koncercie finałowym, który odbędzie się 14. czerwca o godz. 10.00 w filii "Dąb".

DODATKOWE INFORMACJE: MDK „Koszutka” – filia „Dąb”, tel. +48608549089, filiadab@mdkkoszutka.pl.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz