Strona główna/Aktualności/Trzydzieści - promocja pierwszego tomiku poezji Mikołaja (..)

Trzydzieści - promocja pierwszego tomiku poezji Mikołaja Woźniaka.

6 Września 2021

Mikołaj Woźniak - z wykształcenia ekonomista, absolwent University of Exeter w Anglii, Shanghai University w Chinach, oraz podyplomowo warszawskiego SGH. Urodzony w Warszawie, związany ze Śląskiem Opolskim i Katowicami. Na co dzień zajmuje się eksportem i handlem międzynarodowym. Laureat wielu nagród, w tym w konkursie naukowym Polsko-Chińskiej Rady Biznesu i poetyckim wydarzeniu Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Kierownik wielu uniwersyteckich projektów międzynarodowych, między innymi BioSmart w ramach Enactus w Wielkiej Brytanii. Autor oficjalnego polskiego przekładu utworu Stinga „Fields of Gold”, tytuł polski „Złoto Pól”. Zebrane wiersze to owoc jego wędrówek ostatniej dekady po Europie i Azji.
Spotkaniu będzie towarzyszyła autorska oprawa muzyczna, w tym oficjalna polska wersja utworu „Fields of Gold” aut. Stinga

Kiedy

• 6 września 2021 o godz. 17.00

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach

Bilety

• Ilość miejsc ograniczona.
  • Konieczna wcześniejsza telefoniczna +48322589200 lub mailowa  rezerwacja miejsc i potwierdzenie przybycia.
  • Wstęp bezpłatny.
  • Spotkanie prowadzone w reżimie sanitarnym.

#KATOkultura