Strona główna/Aktualności/Spotkania w obecności Światła - wystawa malarstwa (..)

Spotkania w obecności Światła - wystawa malarstwa Agnieszki Jasińskiej

1 Października 2021

Wystawa malarstwa

Pani Agnieszka Jasińska zaprasza do refleksji nad na pozór codziennymi sytuacjami, które po analizie okazują się niezwykłe.

Wystawa będzie dostępna od 1 do 31 października 2021r. w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1

Agnieszka Jasińska

Magister sztuki, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Artystka sztuk wizualnych w szczególności malarka, scenograf i kostiumograf, ikonopis, grafik, a także prowadząca kursy i warsztaty twórcze.

Odbiorca poprzez kontakt z jej sztuką ma szansę zetknięcia się ze Światłem*, gdzie spotyka się pierwiastek ludzki z boskim.

*Światłem, które pisane wielką literą, rozświetla życie nadając mu sens i cel.

Pejzaż miasta wykonany w ciepłych, łagodnych kolorach