Strona główna/Aktualności/"Seks grupowy czyli psychoterapia" - Spektakl kabaretowy

"Seks grupowy czyli psychoterapia" - Spektakl kabaretowy

13 Maja 2013
Plakat promujący spektakl kabaretowy pt. "Seks grupowy czyli psychoterapia"
"Seks grupowy czyli psychoterapia" - jest to spotkanie terapeuty (Jacek Borkowski) z pacjentem (Adam Marjański), podczas którego lekarz dusz stara się odblokować i uzdrowić niekonwencjonalnymi metodami swojego klienta.

To taka "sztuczka", coś na pograniczu spektaklu i kabaretu - wyjaśnia Jacek Borkowski - Jej autorem jest nieżyjący już aktor i nasz przyjaciel Jacek Chmielnik. Gdy przypadkiem natrafiłem na jego tekst, wiedziałem, że jest on napisany jak dla mnie. W końcu od 13 lat wcielam się w postać psychologa w serialu "Klan". Po raz pierwszy będę miał okazję, aby na scenie wykorzystać doświadczenie nabyte poprzez granie Piotra Rafalskiego. Spektakl podejmuje temat seksu, który okazuje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów.

Głównym jego przesłaniem jest apel o to, aby ludzie nie byli wrogo nastawieni w stosunku do siebie, aby wynosili uczucia ponad pragmatyzm, kochali się i nie odczuwali nienawiści. Choć mówimy o seksie, nie ma tutaj miejsca na obsceniczność czy wulgarność - zapewnia Jacek Borkowski. - Zamierzamy prowokować przez zaskakujące sytuacje oraz bawić do łez. W przedstawieniu będącym swoistym eksperymentem dużą rolę odgrywa publiczność. Jest ona włączona do czynnego udziału w spektaklu. Dobra zabawa gwarantowana!

Cena biletów

30zł w przedsprzedaży i 40zł w dniu premiery, dostępne w MDK "Koszutka" od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00.

do góry