Strona główna/Aktualności/Salon artystyczny - "Niezwykłe realizacje w teatrze, (..)

Salon artystyczny - "Niezwykłe realizacje w teatrze, filmie, serialu - Maria Gładkowska w Salonie Artystycznym na Koszutce"

11 Lutego 2013

Spotkanie z kolejną, niezwykłą artystką Marią Gładkowską - aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Towarzyszy nam już długo od Polskich Dróg. Olśniewa talentem i urodą. Za rolę księżnej Daisy w filmie Filipa Bajona "Magnat" otrzymała nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Ostatnio zagrała rolę matki Agaty Mróz w filmie "Nad życie". O wielu rolach w filmie, teatrze, serialu, a także dubbingu, o drodze artystycznej, problemach współczesnego teatru, o wielu zainteresowaniach, o podróżach i książkach rozmawia Rena Rolewicz- Jurasz.

Wstęp wolny.