Strona główna/Aktualności/Salon Artystyczny

Salon Artystyczny

13 Marca 2018
  
 

Wieczór autorski Edyty Walęciak-Skórki.

Wieczór autorski Edyty Walęciak-Skórki: 

13 marca (wtorek) godz. 17.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47, Katowice

DROGA DO SPEŁNIENIA
Bo zasługujesz na wszystko co najlepsze! 

Chcesz doświadczyć w życiu więcej radości, miłości, sukcesu i osobistego spełnienia? To spotkaj się z pierwszą w Polsce Projektantką Przyszłości i poznaj receptę na długie i szczęśliwe życie. Edyta Walęciak-Skórka opowie o Dream Designing System, najskuteczniejszym narzędziu do realizacji celów i przedstawi swoją najnowszą książkę - „Dream Coaching DROGA DO SPEŁNIENIA”. Książka już została okrzyknięta jako wyjątkowa. Dlaczego? Bo jest znacznie cenniejsza, niż lektura z zakresu rozwoju osobistego. To zaproszenie do intymnej podróży w głąb siebie, w trakcie której odkryjesz co naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze i jak możesz to osiągnąć. To Twój prywatny nawigator w drodze do szczęścia.

Na jej łamach znajdziesz prawdziwe historie, które Cię zainspirują i poszerzą Twoją perspektywę. Niektóre sprawią, że głośno się zaśmiejesz, inne wzruszą Cię do łez. To tutaj wybrzmią pytania, po których już nic nie będzie takie same. To tutaj posłuchasz głosu Twego serca i przejdziesz duchową metamorfozę. To tutaj nauczysz się dostrzegać to co do tej pory było niewidoczne i to tutaj odkryjesz swoją prawdziwą moc! A co najważniejsze znów zaczniesz bezgranicznie wierzyć w siebie i swoje możliwości, a to pozwoli Ci osiągnąć to wszystko co dla Ciebie najważniejsze.

Nauczysz się odrzucać to co Cię ogranicza, a zapraszać to co będzie Cię wzmacniać. Dowiesz się jak skutecznie wykorzystywać czas, który został Ci podarowany i jak ważne jest jakimi ludźmi się otaczasz. Dowiesz się, dlaczego warto być kreatywnym i co wschodnia kultura może podpowiedzieć człowiekowi zachodu. Przeczytasz ciekawostki z różnych dziedzin i doświadczysz różnorodnych narzędzi, by na końcu znaleźć odpowiedź na pytanie: JAK? jak  przenieś się tam gdzie chcesz być i żyć pełnią życia.

Na tym spotkaniu Edyta uświadomi Ci, że jesteś na tym świecie po to, by żyć szczęśliwie i da Ci wskazówki, co robić, by tego dokonać.

Czytelnicy o książce:

Natalia N. – „Chcę Pani podziękować, jeszcze żadna książka nie wstrząsnęła mną tak bardzo. Dała mi wiele do myślenia, ale co najważniejsze, to dzięki Pani wiem co powinnam zrobić i jestem gotowa, by o to zawalczyć. Bardzo Pani dziękuję”.

Basia D. – „Czytając poszczególne rozdziały, miałam wrażenia, że napisała ją Pani specjalnie dla mnie, bo to tutaj znalazłam odpowiedzi na pytania, które od lat sobie zadaję. Ta książka powinna wejść do kanonu lektur szkolnych, bo wiedza w niej zawarta daje człowiekowi wiarę w siebie i odwagę do realizowania marzeń.”

Iza S.„Pani Edyto chcę Pani podziękować za książkę Droga do Spełnienia. Wiem, że to zabrzmi banalnie, ale ona mnie odmieniła. Przeczytałam ją dwa razy, zrobiłam wszystkie ćwiczenia, a następnie dałam córce do przeczytania. Była tak samo zachwycona jak ja. Obie jesteśmy Pani wdzięczne, bo zmieniła Pani nasze myślenie, a tym samym i nasze życie. Jeszcze raz dziękuję.” 

O autorce

EDYTA WALĘCIAK - SKÓRKA – Menedżer, trener, coach, mentor i mówca. Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości. Właścicielka Centrum szkoleniowo - coachingowego „Wyższy Poziom” i Akademii Projektantek Przyszłości. Vice Dyrektor ICF Polska Oddział Śląsk. Autorka bestsellerowej książki „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” i „Dream Coaching – DROGA DO SPEŁNIENIA”, a także cyklu artykułów do Biuletynu Coacha, Coachingowego Panelu Ekspertów BEMASTER Zwierciadła oraz SHAPE. Współautorka poradnika ”W sukience do sukcesu”. Często występuje jako ekspert z rozwoju osobistego w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Laureatka prestiżowej nagrody „Kobieta Charyzmatyczna”. Więcej na stronie www.wyzszypoziom.pl

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
do góry