Strona główna/Aktualności/Salon Artystyczny

Salon Artystyczny

14 Grudnia 2015
Spotkanie opłatkowe
 

Już ulegamy tej corocznej magii. Od listopada myślimy o tych świętach, o Bożym Narodzeniu. W Salonie Artystycznym czekamy niecierpliwie na Wigilijne Spotkanie.

W tym roku prezentem pod choinką będzie Piotr Grabowski – znany i lubiany aktor teatralny i filmowy.Ukończył PWST w Krakowie w 1991r. Występował w Teatrze im. J. Słowackiego oraz w Teatrze Starym w Krakowie. Od wielu lat aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie. Zadebiutował w kinie w melodramacie komediowym Waldemara Szarka pt. „Oczy niebieskie” u boku Gustawa Holoubka. Znany z wielu seriali, m.in.: „Sława i chwała”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Kryminalni”, „Egzamin z życia”, „Dom nad rozlewiskiem” jako Konrad.

Zaprosiliśmy też zespół Góralska Hora oraz jak co roku księdza Prałata Stanisława Puchałę z nieodłączną gitarą. Czekamy na życzenia księdza i wspólne śpiewanie kolęd.

Wszystkich zainteresowanych świątecznym nastrojem, poczuciem wspólnoty i bliskości zapraszamy 14 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.00 do Salonu Artystycznego MDK „Koszutka” przy ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach. Spotkanie prowadzi Gabriela Łęcka.

do góry