Strona główna/Aktualności/Salon Artystyczny. Prasa kobieca - ile dziś wnosi do (..)

Salon Artystyczny. Prasa kobieca - ile dziś wnosi do naszego życia

28 Listopada 2018
 

Prasa kobieca – ile dziś wnosi do naszego życia

Spotkanie z Anną Maruszeczko prowadzi Dorota Stasikowska-Woźniak.

Anna Maruszeczko - dziennika mutlimedialna - tv, radio, prasa. Redaktor naczelna miesięcznika dla kobiet „URODA ŻYCIA”.

O sobie:
Jestem dziennikarzem. Zaczęło się od rozgłośni Polskiego Radia w rodzinnym Koszalinie, potem uczyłam się reportażu u boku mistrzyni gatunku Janiny Jankowskiej w PR1. Następnie były radiowe i telewizyjne eksperymenty z ekipą pisma „BruLion”. Zaczęłam pisać m. in. w: „Tygodniku Literackim i w magazynie ”Elle”.
Przygoda z telewizją trwa już ponad 20 lat. W Canal + „Na gapę”, TVN „Wybacz mi”, TVN „Style” z Marzeną Rogalską „Kobieta na zakręcie”. W międzyczasie publikowałam w „Machinie”, „Metropolu”, „Ozonie”, współpracowałam z „MaleMan”, „Aktywna Mama”, „VIVA!”. W 2010 roku zostałam blogerką - „Między Bugiem a prawdą”. Wzięłam udział w kampani społecznej „Let it out. Uwolnij emocje”. W 2011 roku wydałam książkę „Kobieta na zakręcie. Prawdziwe historie w rozmowach A. Maruszeczko”. W 2013 roku zostałąm zaproszona przez wydawnictwo Edipresse do stworzenia koncepcji nowego masowego, luksusowego i rozumnego magazynu dla kobiet. Po 1,5 roku przygotowań URODA ŻYCIA weszła na rynek. Kieruję pismem do dziś.
A prywatnie: jestem starą mężatką i ciągle młodą matką. W pracy dziennikarskiej pielęgnuję swą wszechstronność. Żyję w szpagacie pomiędzy wsią i miastem. Bywa, że dość mam tej wiecznej tułaczki... 

28 listopada (środa) godz. 17.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.

do góry