Strona główna/Aktualności/Salon Artystyczny - "Znany i lubiany aktor i piosenkarz w (..)

Salon Artystyczny - "Znany i lubiany aktor i piosenkarz w Salonie na Koszutce"

1 Kwietnia 2013
Plakat promujący spotkanie z Jackiem Borkowskim
15 kwietnia 2013 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 naszym gościem będzie aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i piosenkarz Jacek Borkowski.

Popularny artysta jest absolwentem warszawskiej PWST od 1977 roku. 21 lat był związany z warszawskim Teatrem Ateneum. Pociąga Go też estrada. W wieku 12 lat zadebiutował na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach, a gdy miał 16 lat wystąpił w Kołobrzegu i Zielonej Górze. Gra w wielu serialach: " Tancerze", " Ojciec Mateusz", " Kryminalni", " Pensjonat pod Różą", " Na wspólnej" , " Na dobre i Na złe", " Matki żony i kochanki". Najbardziej znany jest jako Piotr Rafalski z Klanu. Zagrał w 29 filmach .

Jeżeli Ciekawi cię droga artystyczna aktora, który przygotowuje niespodzianki dla publiczności przyjdź na spotkanie 15 kwietnia prowadzone przez Renę Rolewicz.

Zapraszamy serdecznie.