Strona główna/Aktualności/Salon Artystyczny - Krzysztof Szlapa

Salon Artystyczny - Krzysztof Szlapa

17 Kwietnia 2018

Salon Artystyczny

Miejski Dom Kultury „Koszutka” zaprasza 17.04.2018  o godzinie 17.00 na spotkanie z artystą fotografikiem, Krzysztofem Szlapą pt. "Ciekawość swą trzeba nieustannie doskonalić".

Podczas spotkania odbędzie się prezentacja twórczości artysty z ostatnich 10 lat, będzie także można posłuchać o kulisach powstawania tych niezwykłych fotografii. Spotkanie poprowadzi Gabriela Łęcka

Krzysztof  Szlapa

Autor wystaw indywidualnych i uczestnik wystaw zbiorowych, kurator w Galerii Pustej cd. w Jaworznie oraz w galerii ZA SZYBĄ w Katowicach, sekretarz Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski, uczestnik Szkoły Widzenia oraz Grupy 999, stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury, laureat nagrody dla młodego twórcy imienia Anny Chojnackiej, organizator warsztatów fotograficznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych we współpracy z różnymi instytucjami (Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Katowic, Uniwersytet Śląski, Galeria Sztuki Współczesnej BWA Katowice) oraz autorskich spotkań. Od urodzenia mieszka w Katowicach.

Wystawy: Widokówki z miasta we mnie (2009), W zasięgu wzroku, Pamiętnik (2013), Widzenie natury natura widzenia, Dom kultury (2014), Zapis czasu, Handmade, Ustąp mi słońca (2015), Klucz drzew, Refleksje, Punkt widokowy, Widziadła (2016) Dendrofile, Lux in Tenebris (2017)

Strona internetowa: krzysztofszlapa.katowice.pl

17 kwietnia (wtorek) 2018 godz. 17:00
Miejski Dom Kultury "Koszutka"