SEN O DĘBIE

25 Czerwca 2015

Wystawa będzie prezentować zdjęcia dzielnicy Dąb powstałe podczas warsztatów fotografii otworkowej. Uczestnicy zajęć (młodzież oraz dorośli) zainteresowali się nie tylko techniką, ale uważnie przyglądali się przestrzeni, w której znajduje się budynek filii MDK "Koszutka".

Prace, będące efektem ich twórczych poszukiwań ukazują dzielnicę w sposób metaforyczny. Warsztaty prowadził Krzysztof Szlapa - fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików - Okręg Śląski.
Wystawie będzie towarzyszyć spotkanie animacyjno-integracyjne z mieszkańcami dzielnicy oraz oprawa muzyczna – występy, młodych, zdolnych gitarzystów - uczniów Adama Bula- muzyka.

Wydarzenie jest elementem projektu "Opowieści Stąd" - dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MDK "Koszutka" filia "Dąb" ul. Krzyżowa 1