Strona główna/Aktualności/"Punkt widzenia" - wystawa prac Sylwii Doktorczyk

"Punkt widzenia" - wystawa prac Sylwii Doktorczyk

3 Marca 2023

"Punkt widzenia" - wystawa prac Sylwii Doktorczyk

Już po raz kolejny mamy przyjemność gościć w naszej galerii Panią Sylwię Doktorczyk wraz z nową kolekcją obrazów:

"Inspiracją niezmiennie jest człowiek, portret, ciało, a motywem przewodnim są oczy, spojrzenia i emocje w nich ukryte. Dodatkowo zauroczona techniką kolażu, łączę kolory, kształty i faktury tła tak jakbym tworzyła papierową wyklejankę. Tym razem, kolorystyka różni się od poprzednich prac, dominuje tu szarość, zieleń, róż, pomarańcz i neapolitańska żółć, co daje bardzo nietypową, jak dla mnie, paletę barw. Wszystkie obrazy wykonane są farbami akrylowymi na bawełnianych podobraziach malarskich w formacie 70 x 100 cm. Tytuł kolekcji odnosi się do postrzegania, przez różne osoby, emocji, jakie niosą ze sobą najnowsze dzieła. Jedno płótno, wiele skrajnych uczuć.

Wszystko zależy od PUNKTU WIDZENIA. A Ty co widzisz?"

• Wstęp wolny

Kiedy