Strona główna/Aktualności/Podróże ze sztuką

Podróże ze sztuką

28 Września 2020

Najpiękniejsze mosty świata. Od Ponte Sant’Angelo do Golden Gate Bridge.

Od tysięcy lat ludzie budują mosty. Z upływem czasu zmieniają się umiejętności i stosowane materiały. Jednak cel jest niezmienny - połączyć dwa brzegi. Mosty stały się nie tylko udogodnieniem w podróży, ale także artystycznym elementem krajobrazu. "Budowanie mostów" to także piękna metafora wyrażająca współdziałanie ponad podziałami.
Spotkanie z Jolantą Mackiewicz, podróżnikiem, historykiem sztuki, pasjonatką turystyki kulturowej.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w sekretariacie MDK.
Spotkanie prowadzone w reżimie sanitarnym zgodnym z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

28 września godz. 17.00
Miejski Dom Kultury "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47

Przed spotkaniem obowiązkowe jest wypełnienie oświadczenia COVID, które można pobrać poniżej.