Strona główna/Aktualności/Otwarta Galeria za Szybą: "Mój realizm" wernisaż i (..)

Otwarta Galeria za Szybą: "Mój realizm" wernisaż i wystawa prac Antoniego Długiego

3 Lutego 2023

Zapraszamy miłośników sztuki, ale i historii Katowic do udziału w wernisażu wystawy Pana Antoniego Długiego - lidera legendarnej, katowickiej Grupy Janowskiej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spotkanie będzie prowadzone z tłumaczeniem na język migowy.

Ikona symbolizująca tłumaczenie na język migowy

Tłumaczenie na PJM: Irena Piecha.

• Wstęp bezpłatny

Kiedy

• wernisaż: 3 lutego 2023 r. godz. 18.00
  • wystawa: 01.02 - 28.02.2023r.

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" ul. Krzyżowa 1, Katowice

#KATOkultura

Projekt „Usłyszalne - przestrzeń wspólnego rozumienia”

Działanie jest dostępne dla osób niesłyszących w ramach przedsięwzięcia grantowego pod nazwą „Usłyszalne - przestrzeń wspólnego rozumienia” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, programu „Kultura bez barier”
Lider projektu: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;
Partner strategiczny: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Partner Ponadnarodowy: ibk kubia
Partner Pozarządowy: Fundacja Kultury bez barier

Stopka z logotypami Funduszy Europejskich, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz flagą Polski.