Strona główna/Aktualności/Oman - orientalny klejnot.

Oman - orientalny klejnot.

6 Lutego 2023

Klub Podróżnika

Spotkanie z Kasią i Markiem Szewczykami, podróżnikami z Krakowa. Podczas spotkania dowiecie się Państwo, dlaczego warto odwiedzić Oman i dlaczego ten kraj tak bardzo różni się od innych bardzo popularnych krajów arabskich Afryki Północnej (Egipt, Tunezja, Maroko). Kasia i Marek opowiedzą, jak zorganizować wyjazd, co warto zobaczyć i dlaczego jeszcze kiedyś chcą wrócić do tego niesamowitego kraju.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spotkanie będzie prowadzone z tłumaczeniem na język migowy.

Ikona symbolizująca pętlę indukcyjnąIkona symbolizująca tłumaczenie na język migowy

Tłumaczenie na PJM: Irena Piecha.

Kiedy

• 6 lutego (poniedziałek) godz. 17.00

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach

Bilety

• Bilet wstępu: 10/5zł zniżka dla Seniorów powyżej 60 r.ż. z Katowicką Kartą Mieszkańca

#KATOkultura

Projekt „Usłyszalne - przestrzeń wspólnego rozumienia”

Działanie jest dostępne dla osób niesłyszących w ramach przedsięwzięcia grantowego pod nazwą „Usłyszalne - przestrzeń wspólnego rozumienia” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, programu „Kultura bez barier”
Lider projektu: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;
Partner strategiczny: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Partner Ponadnarodowy: ibk kubia
Partner Pozarządowy: Fundacja Kultury bez barier

Stopka z logotypami Funduszy Europejskich, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz flagą Polski.