Strona główna/Aktualności/Obchody 90-lecia istnienia Klubu KS Kolejarz 24 Katowice

Obchody 90-lecia istnienia Klubu KS Kolejarz 24 Katowice

6 Września 2014

Od godziny 11.30 w ośrodku MOSIR przy ul. Alfreda 1 odbędą się m.in. gry, zabawy, warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży oraz towarzyskie mecze piłkarskie.

O godz. 13.15 odbędzie się koncert zespołu "The Variants" - nagradzanego na wielu festiwalach, grającego muzykę z pogranicza alternatywnego popu i rocka. Założona została w 2008 roku w MDK-u w Chorzowie przez liderkę Agnieszkę Adamczewską, do dzisiaj grająca pod okiem świetnego wibrafonisty Pawła Stawarza. Sama wokalistka wraz z drużyną Piotra Kupichy wygrała Bitwę na Głosy dzięki czemu zyskała rozgłos i popularność. Od tego czasu rozpoczęła się prawdziwa przygoda zespołu, co doprowadziło do wydania w 2013 roku ich pierwszej płyty pod nazwą "Motions Liquidity" ("Płynność ruchów").
Zespół koncertuje na wielu scenach naszego regionu oraz bierze udział w wydarzeniach telewizyjnych, m.n.: koncerty WOŚP, "Lato zet i dwójki", supportował takie zespoły jak Budka Suflera. Zebrani słuchacze będą mieli więc doskonałą okazję do wysłuchania energicznych rockowo-popowych utworów z debiutanckiej płyty na żywo! Współorganizacja wydarzenia z KS Kolejarz 24 Katowice. Zapraszamy.

Wstęp wolny.

do góry