Strona główna/Aktualności/Norwegia - to nie tylko fiordy

Norwegia - to nie tylko fiordy

28 Listopada 2023

Klub Podróżnika

Spotkanie z Kasią i Markiem Szewczykami, podróżnikami z Krakowa, którzy prowadzą swój blog podróżniczy kasai.eu. Prowadzenie Gabriela Łęcka.

Zabierzemy Was na wycieczkę po południowej części Norwegii - tam gdzie nie docierają rzesze turystów, a sami Norwedzy radośnie spędzają urlopy. Co powiecie na poznawanie Norwegii od strony wody? Odkryjemy białe miasteczka Riwiery Sørlandet - Tvedestrand, Arendal i Grimstad, archipelag wysp Lyngor i malutkie Gjeving, nieoficjalnie nazywane małą Wenecją Północy. Pokażemy niesamowite kotły erozyjne Jettegrytene, oraz słynną skałę Preikestolen. Na spotkaniu dowiesz się, czy Norwegia to faktycznie bardzo drogi kraj i jak przyjemnie spędzić tam urlop.

Spotkanie będzie tłumaczone na język PJM

Kiedy

• 28 listopada (wtorek), godz. 17.00

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach.

Wstęp

• Bilet wstępu: 10/5zł zniżka dla Seniorów powyżej 60 r.ż. z Katowicką Kartą Mieszkańca.

#KATOkultura