Monodram

23 Listopada 2015

„Gdzie jest mój Homel?”

Zapraszamy na monodram "Gdzie jest mój Homel?" - stworzony w oparciu o książkę llji Erenburga "Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca". To opowieść krawca z Homla, którego wiatr historii porwał w szeroki świat, a zarazem opowieść o człowieku broniącym swej godności z humorem, filozoficznym stosunkiem do życia i pamięcią o tradycji i kulturze swojego narodu. Spektakl pełen jest muzyki i żydowskiego humoru, poezji i mądrości, sowizdrzalskiej przekory i szczypty zadumy.

Wyreżyserował go i wykonuje Tadeusz Kwinta - aktor, reżyser, autor scenariuszy telewizyjnych, utworów scenicznych i wierszyków dla dzieci.
Teksty songów - Elżbieta Kuryło
Muzyka - Andrzej Zarycki

Cena biletu 10zł do nabycia w sekretariacie MDK „Koszutka” od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 19.00

23 listopada (poniedziałek) o godz. 17.00