Strona główna/Aktualności/MASKI pamięci emocji

MASKI pamięci emocji

13 Stycznia 2017

Wystawa jest częścią ogólnopolskiej kampanii o relacjach międzypokoleniowych "Zbliżenie".

Radzyński fotografik Janusz Wlizło wraz ze swoimi młodymi podopiecznymi - piętnastką uczących się fotografii dzieci w wieku 9-14 lat z Klubu Miłośników Fotografii "Zoomik" w Radzyniu Podlaskim podjęli się rozbudzenia w nas endorfin.

Wystawa niezwykła w przekazie podejmuje też próbę uświadomienia, że także między dorosłymi przydało by się więcej pozytywnych wzmocnień. Dzięki temu, że fotografie w 100% zostały zaaranżowane i wykonane przez dzieci, ich przekaz jest szczery i nie da się obok prac przejść obojętnie. Kurator projektu, jednocześnie pomysłodawca i autor opracowań, uzupełnił poruszające zdjęcia przekazem słownym w kontraście do obrazu.

Wernisaż i spotkanie dla uczniów odbędzie się 13 stycznia 2017 r. o godz. 13.00.

Wstęp wolny!

Wystawę będzie można oglądać w dniach 2-27.01.2017