Strona główna/Aktualności/Konkurs na instalację i pamiętnik Skrzata Zaszybka

Konkurs na instalację i pamiętnik Skrzata Zaszybka

7 Października 2016

W ramach projektu "Akademia Skrzata Zaszybka" zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na instalację oraz w konkursie literackio-plastycznym na pamiętnik Skrzata Zaszybka.

Prace powinny być powiązane z fikcyjną postacią Skrzata Zaszybka – patrona działań ekologicznych MDK „Koszutka”, postaci stworzonej z recyklingowego muralu. Tworząc pracę warto pamiętać, że Skrzat Zaszybek jest przyjacielem przyrody i dba o środowisko naturalne. W związku z tym: instalacja może prezentować np. wizerunek skrzata, element wyposażenia domu, jakiś przedmiot, który do niego należy itp., a pamiętnik może odnosić się do wydarzenia z jego życia.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Projekty mogą być zgłaszane indywidualnie lub grupowo (grupy nie większe niż 30 osób - klasa). Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych: I-III klasa oraz IV-VI klasa. Na zgłoszenia czekamy do 7.10.2016.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne w regulaminie (plik w załączniku).

Dodatkowe informacje:

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" (ul. Grażyńskiego 47), tel. 32 258 99 77,  domkultury@mdkkoszutka.pl.
  • Miejski Dom Kultury "Koszutka" - filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1), tel. +48608549089, filiadab@mdkkoszutka.pl

Projekt "Akademia Skrzata Zaszybka" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz