Strona główna/Aktualności/Konferencja "Wewnętrzne Ogrody" - Terapie Naturalne

Konferencja "Wewnętrzne Ogrody" - Terapie Naturalne

16 Listopada 2018

Konferencja „Wewnętrzne Ogrody” pod hasłem Terapie Naturalne

16 listopada 2018r., (piątek) w godz. 16:30-19:00

Zapraszamy, zwiedzaj z nami „Wewnętrzne Ogrody”.

Zmobilizuj siły witalne, usprawniaj swoje ciało na Konferencji realizowanej po raz kolejny na podstawie programu „Universytet Integracyjny” przez Stowarzyszenie Zdrowia i Rozwoju oraz MDK „Koszutka” w Katowicach.

Poznaj metody budzące świadome podejście do siebie, dla bogatszego, zdrowszego, pełniejszego, aktywniejszego życia.
W programie: wykłady zdrowotno- edukacyjno- rozwojowe. 

Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie Stowarzyszenia http://szir.universytet.com, www.universytet.com lub pod numerem telefonu 512-734-011.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa.

Patronat - Opieka medialna Miesięcznik Szaman, portal grella.pl

 

Plan Konferencji 

16:30 – 16:40 –  Przywitanie, rozpoczęcie.

16:40 – 17:20 – „Terapie i ich rodzaje” Lucyna Tomaszewska

17:20 – 18:00 „Zmiana jakości życia poprzez świadome gotowanie” –Dorota Pachnik

18:00 – 18:40 – „Refleksoterapia dla każdego” – Renata Janeczek, Aleksandra Awital

18:40 – 18:50 – „Grupowy zabieg terapeutyczny”

18:50 -19:00  –  podsumowanie Konferencji.

Wykładowcy

Lucyna Tomaszewska – Absolwentka AR w Warszawie, dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacjami: Kinezygerontoprofilaktyka, ćwiczenia psychoruchowe oraz samoobrona. Międzynarodowy specjalista w dziedzinie rozwoju i terapii. Uzdrowiciel Pranic Makers, Międzynarodowy Uzdrowiciel Praniczny, Personal Life Coach Autor i Nauczyciel Nowatorskiej Terapii Synchroniczne.j Od kilkunastu lat  prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Autorka programów i projektów, współzałożycielka Stowarzyszeń propagujących zdrowy styl życia. 

Aleksandra Awital - Absolwentka UŚ, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnościami: Fitness ćwiczenia psychoruchowe  oraz kinezygeronto-profilaktyka. Animatorka – amatorskiego ruchu artystycznego, Terapeuta zajęciowy,  a także masażystka z zakresu masażu klasycznego i dalekowschodnich metod leczenia. Od kilku lat bierze udział w projektach senioralnych jako wykładowca, animator i organizator. 

Renata Janeczek - Absolwentka  Politechniki Śląskiej - Wydział Zarządzania.  Masażystka masażu klasycznego i niekonwencjonalnych metod leczenia  oraz Instruktorka Pilates. Pasjonatka zdrowego stylu życia.  Uczestniczyła  w wielu szkoleniach z różnych dziedzin zdrowia, rozwoju. Chętnie angażuję się w akcje społeczne, co pomaga jej w utrzymaniu „dobrej formy”. Swoim przykładem motywuje do takiego działania innych ludzi, bowiem pomaganie ludziom w utrzymywaniu dobrego zdrowia jest jej pasją i sposobem na życie. 

Dorota Pachnik – Absolwentka UŚ. Naturopata, klawiterapeuta, terapeuta manualny. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej z zakresu bioenergoterapii. Chcąc skuteczniej pomagać ludziom ukończyła szereg państwowych kursów doskonalących. Niosąc pomoc ludziom stara się łączyć poznane metody, co daje  bardzo szybkie efekty w postaci ustąpienia bólu odkręgosłupowego, stawów i mięśni.

16 listopada (piątek) godz. 16.30
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy: szir.universytet.com, tel. 512-734-011

do góry