Koncert

26 Września 2015
Inauguracja nowego  cyklu  koncertów  w wykonaniu

TERCETU PASJONATA i gości.

Skład TERCETU:

  • Irmina Barczewska-Garus – śpiew,
  • Zbigniew Garus – śpiew,
  • Danuta Rajchel  -  śpiew,
  • Anita Sułkowska – akompaniament.

W programie muzyka filmowa.

26 września (sobota) godz. 17.00
ul. Krzyżowa 1, Katowice

 

IRMINA BARCZEWSKA-GARUS - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale kompozycji, teorii i dyrygentury, wokalistka z pasji, plastyk z zamiłowania; właścicielka firmy MUZYKA I MALARSTWO, wokalistka w projektach "Muzyka w laserach" łączących koncerty tematyczne ("Barbara Streisand" i "Muzyka filmowa w laserach") z choreografią świateł laserowych, organizator i wykonawca koncertów na indywidualnych i zbiorowych wystawach malarskich oraz kameralnych koncertów tematycznych i okolicznościowych, członek zespołu wokalnego Cantus Floridus pod batutą Szymona Bywalca.

ZBIGNIEW GARUS - absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Śląskiego. Jego pasją jest śpiew, który towarzyszy mu od dziecka. Obecnie wspólnie z żoną Irminą Barczewską-Garus bierze udział w projektach "Muzyka w laserach" i "Muzyka filmowa w laserach". Jest współwykonawcą koncertów na wystawach malarskich oraz kameralnych koncertach tematycznych i okolicznościowych. Sięga głównie po repertuar polskiej muzyki rozrywkowej począwszy od okresu międzywojennego a skończywszy na czasach współczesnych.

DANUTA RAJCHEL - absolwentka Akademii Muzycznej wydziału Wokalno-Aktorskiego, solistka scen muzycznych w kraju i za granicą. Aktorka, asystent reżysera oraz korepetytor przygotowujący wokalnie zespół aktorski do premier w Teatrze Dzieci Zagłębia, solistka Opery bytomskiej, Operetki gliwickiej, Teatru Muzycznego w Dąbrowie Górniczej artystka chóru w Filharmonii. Pasjonatka muzyki retro.

ANITA SUŁKOWSKA - Absolwentka Filozofii na Uniwersytecie Śląskim oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, klasy fortepianu prowadzonej przez prof. zw. dr. hab. Józefa Stompla. Swoje umiejętności pianistyczne doskonaliła poprzez aktywne uczestnictwo w licznych międzynarodowych kursach pianistycznych, między innymi w Mistrzowskim Międzynarodowym Kursie Pianistycznym we Wrocławiu oraz w Międzynarodowym Kursie Pianistycznym w Dusznikach Zdrój.

Podobne wiadomości:

do góry