Strona główna/Aktualności/Koncert plenerowy Daniela Gałązki z Zespołem

Koncert plenerowy Daniela Gałązki z Zespołem

12 Września 2015
 

Zapraszamy 12 września na godz. 17.00 na niepowtarzalny program artystyczny, na który składa się piękny głos oraz czysta poezja w towarzystwie kilku instrumentów. Zespół jazzująco, poetycko, wielobarwnie maluje świat z krainy łagodności.  

O zespole - Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej. W listopadzie 2009 roku ukazała się debiutancka, koncertowa płyta zespołu pt. „Dotykam dachów”, a w 2012 płyta studyjna pt. „Odległości”. W trakcie dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury. W roku 2013 DGZZ zagrał między innymi na Przystanku Woodstock, na festiwalu „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.

Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem - Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.

Skład zespołu:

Daniel Gałązka - śpiew, gitara, autor muzyki,

Marek Konatkowski - bas,

Artur Skrzypczak - perkusja,

Maciej Regulski - gitara solowa,

Piotr Brymas - autor tekstów

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Podobne wiadomości:

do góry