Strona główna/Aktualności/Koncert kolęd zespołu ALBO i NIE

Koncert kolęd zespołu ALBO i NIE

27 Grudnia 2019
plakat

Koncert kolęd ALBO i NIE we wspaniałych aranżacjach i wyjątkowym wykonaniu. 

Listopadowa szaruga i codzienna rutyna to najlepszy czas żeby pomarzyć już o czasie pachnącym piernikiem i choinką - prawdziwą, nie tą z plastiku. O czasie kiedy Bóg się rodzi w naszych domach i sercach! My już nie możemy doczekać się już Bożego Narodzenia, a wkrótce po nim czeka nas prawdziwa uczta muzyczna.

Zespół zagra dla nas wraz z gośćmi.

Bilety

już do nabycia w sekretariacie filii "Dąb" Miejskiego Domu Kultury "Koszutka"
Koszt: 20 zł/os. (10 zł z Kartą Aktywnego Seniora)

27 grudnia, godzina 18.00 (świąteczny piątek)
Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb"
ul. Krzyżowa 1, Katowice

Nie może Państwa zabraknąć na wspólnym świętowaniu tego pięknego czasu!

__________

ALBO I NIE - to nie jest zwykły zespół. Rzadko spóźnia się na próby. Lubi popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modli się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać. Twierdzi, że gra muzykę, ale nie jest w stanie powiedzieć jaką. Na koncertach nie skacze, ale dużo się śmieje. I choć na ogół poukładany, czasem bywa niegrzeczny. Chłopcy tak mają…

Zespół Albo I Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, w tym I miejsca na Festiwalach: Yapa w Łodzi, Kropka w Głuchołazach, Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, Złote Tłoki w Katowicach, „Słuchaj i patrz” w Krakowie, „przy kominku” w Kielcach, Polana w Janowicach Wielkich, i Porta w Usti n. Łabą. W 2014 roku został finalistą ogólnopolskiego festiwalu Chrześcijańskie Debiuty 2014 oraz półfinalistą programu Must Be The Music.

Do tej pory zespół stworzył trzy płyty, ale już odgraża się, że to nie koniec.

Na scenie zespół Albo i Nie rozgrywa koncerty w klasycznym ustawieniu 1-1-1-1, w którym środek pola w postaci wokalisty Bartosza Zdechlikiewicza i mandolinisty Marcina Solika wspomagany jest przez skrzydła - z lewej strony przez gitarzystę Wojciecha Zakowicza, a z prawej przez basistę Michała Rostańskiego. Według zeznań świadków, swoje dotychczasowe koncerty zespół raczej wygrywa, niż przegrywa.

 

do góry