Strona główna/Aktualności/Koncert klawesynowy

Koncert klawesynowy

2 Grudnia 2015
Koncert klawesynowy

Zapraszamy na koncert w wykonaniu Darii Kubik - studentki Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie klawesynu prof. Marka Toporowskiego oraz dr Marka Pilcha. Kształciła się także we Włoszech w Conservatorio di Verona E. F. Dall'Abaco pod kierunkiem Marco Vincenzi. Otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „MŁODA POLSKA” w 2015 roku. Za swe interpretacje otrzymała wiele nagród.
W programie:
Louis Couperin- Suita g- moll- Allemande, Courante, Passacaille Marian Sawa – Sonata HAFIS, Johann Sebastian Bach- Suita angielska a-moll – Prelude Allemande, Sarabande Domenico Scarlatti- Sonate in D major K224, L268. Marian Sawa - RAF (Risoluto, Amoroso, Furioso), Nicolas Pancrace Royer - La Marche des Scythes.
Wstęp wolny.

2 grudnia godz. 17.00