Strona główna/Aktualności/Koncert i prelekcja historyczna

Koncert i prelekcja historyczna

11 Października 2020
plakat
W związku z ogłoszeniem w dniu 8 X 2020r. nowych obostrzeń dotyczących pandemii Covid -19 (żółta strefa) wprowadzono ograniczenia widowni do 25%.
Na koncert w dniu 11 X 2020r. pierwszeństwo wejścia będą miały osoby, które już odebrały wejściówki.
Informacja o limicie osób

Projekt „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA"

– tryptyk wydarzeń upamiętniających 100 Rocznicę II Powstania Śląskiego z Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA 2017-2022 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wiedza i pamięć

Chcąc upowszechniać wiedzę o wydarzeniach związanych z odzyskaniem niepodległości w wymiarze regionalnym i wojewódzkim, wspierając wychowanie patriotyczne oraz wzmacniając poczucie wspólnoty w oparciu o pamięć regionalną, chcielibyśmy zachęcić do udziału w:

Prelekcja historyczna

grupy Rekonstrukcji Historycznej Powstań Śląskich „WETERAN” z Radzionkowa.

Koncert

w wykonaniu folkowo-jazzowego zespołu Chwila Nieuwagi.

Kiedy:

11 października godz. 17.00

Gdzie:

Koncert na sali audiowizualnej MDK „Koszutka” filia „Dąb” z ograniczoną liczbą miejsc oraz streaming na żywo poprzez stronę internetową, Facebooka Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” i Instagrama instytucji oraz na YouTubie

Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie od 28 września od godz. 17.00
Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem Projektu jest Archiwum Państwowe w Katowicach oraz Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Niepodległa dla wszystkich

Przed spotkaniem obowiązkowe jest wypełnienie oświadczenia COVID, które można pobrać poniżej.