Strona główna/Aktualności/Koncert familijny

Koncert familijny

15 Lutego 2020

Epizod 5 Pojedynek Herosów

"Było bowiem przeznaczone przegrać miastu, gdy naiwnie ukryje u siebie wielkiego, drewnianego konia, w którym siedzieli najlepsi z wojowników, gotowi nieść Trojanom kres i upadek" – No, to jest taki zwięzły opis historii konia trojańskiego, pochodzący z "Odysei" Homera. Koń trojański to symbol podstępu… Ale jak to się ma do nas? Wytrzymajcie jeszcze chwilkę w tej niepewności. Hahahaha! - To mówiłem ja! Pan Fałsz. Bez odbioru.

Zapraszamy na piąty w tym sezonie koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego.

Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut.

wykonawcy:
SuperWirtuozi
Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, muzyka)
Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

15 lutego (sobota) godzina 17:00
Miejski Dom Kultury "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice

Bilet w cenie: 30,00zł (dorośli) / 20,00zł (dzieci)

Bilety w kasie Miejskiego Domu Kultury "Koszutka"
czynna pn-pt w godz. 7.30 – 19.30 lub w dniu koncertu
od godz. 15.30