Strona główna/Aktualności/Koncert Laureatów

Koncert Laureatów

28 Października 2020

Koncert Laureatów

Grafika dotycząca koncertuJuż za nami zmagania konkursowe w Wojewódzkim Konkursie Pieśni Powstańczej i Patriotycznej „Trąbią, trąbią, w bębny biją, wojaczkowie maszerują”.
Więcej szczegółów na naszym fanpage'u
Poznaliśmy listę zwycięzców, a już niedługo opublikujemy koncert Laureatów. Zapraszamy do śledzenia i wspólnego oglądania!

Gdzie oglądać

Film będzie dostępny na naszej tablicy na facebooku naciśnij, aby przejść do facebooka oraz na podstronie naszego projektu naciśnij, aby przejść do podstrony

Kiedy

Film zostanie opublikowany 28 października o godz. 12.00

Koncert jest częścią projektu „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA" – tryptyk wydarzeń upamiętniających 100 Rocznicę II Powstania Śląskiego z Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA 2017-2022 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Partnerem Projektu jest Archiwum Państwowe w Katowicach oraz Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.
Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”
Patronami medialnymi wydarzenia są:
Dziennik Zachodni
Naszemiasto.pl