Strona główna/Aktualności/Klub Podróżnika

Klub Podróżnika

29 Lutego 2016
Klub Podróżnika plakat
 

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Morea, autorką książki pt. "Bezdroża, lodowce i rum. Wędrówki po Ameryce Łacińskiej". Spotkanie będzie połączone z mini recitalem podróżniczki, która zaśpiewa piosenki swojego autorstwa (pop) oraz standardy jazzowe.

Bo trzeba wiedzieć, że Joanna Morea to wokalistka, flecistka, saksofonistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Brukseli na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej.  Pasja do muzyki to nie jedyna pasja Joanny Morea. Druga to podróże. Odwiedziła ponad 60 krajów. Jej najdłuższa podróż trwała 2 lata i wiodła dookoła globu. 

Książka "Bezdroża, lodowce i rum. Wędrówki po Ameryce Łacińskiej" to wspomnienia z amerykańskiego etapu dwuletniej podróży dookoła świata. To także alternatywa podróżnicza dla odważnych, którzy nie chcą korzystać ze standardowych ofert biur podróży. Książka zachęca do samodzielnego zwiedzania świata. Jak to zrobić? Na takie i inne pytania autorka odpowie zapewne podczas spotkania urozmaiconego pokazem zdjęć.

Spotkanie będzie połączone ze sprzedażą książek Joanny Morea, a poprowadzi je Gabriela Łęcka. (Wstęp wolny).

29 lutego 2016r. o godz. 17.00
ul. Grażyńskiego 47

Podobne wiadomości:

do góry