Strona główna/Aktualności/Kłamstwo, które zmieniło świat.

Kłamstwo, które zmieniło świat.

20 Października 2023

"Kłamstwo, które zmieniło świat"

 

Opis spektaklu:

A Ty? Kłamiesz? Jakie było Twoje ostatnie niewinne kłamstewko?

Serdecznie zapraszamy do sali Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach w dniu 20 października, gdzie zagramy dla Was spektakl impro, w którym będziemy eksplorować Wasze niewinne kłamstewka i sprawdzimy, jak mogłyby zmienić świat!

Całkowicie improwizowany spektakl na podstawie Waszych inspiracji!

Szykuje się wieczór wciągających i zabawnych historii i nie może Cię zabraknąć, bo wszystko, co się stanie na scenie, będzie w pełni improwizowane i nie powtórzy się już nigdy więcej!

Przyjdź, zapisz swoje kłamstwo na karteczce i baw się dobrze, obserwując jak kreatywność aktorów i magia improwizacji zamienia Twoją inspirację w komediowy spektakl improwizowany!

Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym?

Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po spektaklu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!”

Kolektyw Impro Silesia

Członkowie kolektywu to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali na warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, USA i Kanady. Występują m.in. na deskach Teatru Korez, Teatru Rozrywki czy Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

Grupa aktorów siedząca na scenie na tle czarnego dła.

Kiedy

  • 20 października godz. 19.00

Gdzie

  • Szkoła Podstawowa nr 33 ul. Witosa 23

Bilety

Obowiązują bezpłatne wejściówki. Maksymalnie 4 sztuki na osobę.

Rezerwacja miejsc mailowo 

Projekt Dom Kultury na os. Witosa. Look VI: 2023 realizowany w ramach Budżet Obywatelski w Katowicach

do góry